Systemy informatyczne

Zarządzanie produkcją
Tworzymy i dostarczamy kompleksowe oprogramowanie do zarządzania produkcją. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (m.in. sieciach neuronowych), które pozwolą zwiększyć skuteczność w zakresie estymacji produkcji, jak i typowe związane z generowaniem planów produkcyjnych czy raportów. Bez problemów zidentyfikujecie Państwo daną partię produkcyjną, a wszystkie niezbędne dokumenty znajdziecie w intuicyjnym repozytorium. Nasze rozwiązania pozwolą na skuteczne zarządzanie pracownikami dzięki funkcjonalności efektywnego przypisywania operacji do danych stanowisk pracy. Wykorzystując elektroniczne receptury zaoszczędzony zostanie czas przeznaczany na ich każdorazowe przygotowanie. Wszystkie zlecenia produkcyjne będą zwizualizowane w intuicyjnym i czytelnym harmonogramie pozwalającym na podgląd poszczególnych planów produkcyjnych, co więcej zyskają Państwo narzędzie pozwalające na śledzenie kosztów produkcji w czasie. Nasz system pozwoli także na zarządzanie zasobami produkcyjnymi i łatwe wprowadzanie zmian.
Jeśli mają Państwo inne, specyficzne potrzeby – prosimy o kontakt – tworzymy także oprogramowanie dedykowane!

Zarządzanie magazynem
Dostarczamy zaawansowane oprogramowanie do zarządzania magazynem. Identyfikacja produktów, czy też partii stanie się bezproblemowa. Bez większych trudności zlokalizują Państwo swoich pracowników. Ich praca będzie wykonywana szybciej dzięki wykorzystaniu kolektorów danych, za pomocą których będą realizować poszczególne zlecenia. Intuicyjny system raportowania pozwoli skuteczniej zarządzać zasobami. Zyskacie Państwo wiedzę w zakresie stanów magazynowych poszczególnych artykułów, co zabezpieczy przed okresowymi brakami – system wygeneruje zamówienie do dostawcy w sposób automatyczny. Dzięki integracji z wybranymi kurierami drukowanie etykiet, a co za tym idzie przygotowanie przesyłek zostanie przyspieszone.
Jeśli mają Państwo inne, specyficzne potrzeby – prosimy o kontakt – tworzymy także oprogramowanie dedykowane!

Zarządzanie kancelarią prawną
Oferujemy Państwu kompleksowy system do zarządzania kancelarią prawną. Dzięki naszemu oprogramowaniu zyskają Państwo większą kontrolę nam przepływem informacji w Kancelarii. Dane klientów zostaną skatalogowane w czytelnej i intuicyjnej bazie danych, a poprzez funkcjonalne połączenie z innymi elementami systemu w jednym miejscu widoczne będą wszelkie prowadzone sprawy na rzecz danego klienta, rozrachunki, czy też zaplanowane spotkania. Praca w Kancelarii zostanie uproszczona dzięki dostępowi do centralnej bazy wzorów dokumentów, które wraz z ich przypisaniem do danego klienta będzie można przydzielać do wirtualnych segregatorów. Ich szybkie odnalezienie będzie możliwe dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Prowadzenie spraw z naszym systemem będzie efektywniejsze dzięki łatwemu przydzielaniu uprawień poszczególnym pracownikom, a dzięki dostępowi do repozytorium nowe osoby szybko zostaną wdrożone w nową sprawę. Nowością jest także zapewnienie zdalnego dostępu do określonych dokumentów dla wybranych klientów oraz dokonywania przez nich korekt.
Jeśli mają Państwo inne, specyficzne potrzeby – prosimy o kontakt – tworzymy także oprogramowanie dedykowane!

Zarządzanie biurem podróży
Jesteśmy także dostawcą oprogramowania dedykowanego biurom podróży. Potrzebują Państwo systemu, w którym moglibyście przechowywać dane wszystkich klientów? Dzięki funkcjonalnemu połączeniu z innymi elementami systemu w jednym miejscu widoczne będą wszelkie zadania powiązane z wybranym klientem, w tym rozrachunki, zaplanowane spotkania, zakupione usługi, dokonane rezerwacje. Zyskają Państwo także możliwość śledzenia wyników relacji z poszczególnymi klientami poprzez generowanie raportów i statystyk tworzonych w przyjaznej graficznej formie, które można wykorzystać na spotkaniu z zarządem czy klientem. Nasz system pozwala na monitorowanie ważnych terminów, ale także na śledzenie poziomu należności i zobowiązań. W naszym systemie wygenerują Państwo fakturę dla klienta, ale także zyskają dostęp do historii współpracy. Zapewniamy także integrację z wybranymi portalami rezerwacyjnymi.
Jeśli mają Państwo inne, specyficzne potrzeby – prosimy o kontakt – tworzymy także oprogramowanie dedykowane!

Zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie
Poszukują Państwo oprogramowania, które ułatwi obieg dokumentów w firmie? A może potrzebne jest narzędzie, które zautomatyzuje i ułatwi ofertowanie? Nasz system pozwoli na zarządzanie każdym dokumentem, jego przypisywaniem do określonych projektów i zamówień. Zapewnimy monitoring terminów płatności przy jednoczesnym automatycznym przesyłaniu monitów do kontrahentów. Żmudne czynności zostaną zastąpione przez system, w tym te, związane z raportowaniem. Każdy z pracowników będzie mógł w prosty i intuicyjny sposób zarządzać swoim czasem pracy i rozliczać przydzielone zadania i projekty. Z kolei kierownik zyska możliwość zarządzania uprawnieniami, zadaniami i projektami przypisując role określonemu pracownikowi, a także tworząc grupy odpowiedzialne za dany projekt. Szablony dokumentów, formularzy, zamówień i projektów ułatwią codzienną pracę, zaś ich ewidencja pozwoli na łatwe odnalezienie wymaganych danych i informacji. System pozwala także na generowanie faktur i tworzenia ich repozytorium oraz śledzenie kosztów w przedsiębiorstwie.
Jeśli mają Państwo inne, specyficzne potrzeby – prosimy o kontakt – tworzymy także oprogramowanie dedykowane!